Komis narciarski Wrocław

Stoked Ski Center to wrocławski serwis narciarki, w którym pomożemy Ci dobrać idealny sprzęt oraz odpowiednio się o niego zatroszczymy. Niezależnie od tego czy jesteś zapalonym narciarzem czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki, dobre przygotowanie sprzętu stanowi podstawę bezpiecznej jazdy. Dlatego zachęcamy do regularnego serwisowania sprzętu. Nasz serwis jest czynny cały rok dzięki czemu można zadbać o sprzęt niezależnie od pory roku. To spore ułatwienie dla osób, które decydują się na zdobywanie zagranicznych szczytów. Oferujemy konkurencyjne ceny, które obok profesjonalizmu i pozytywnej atmosfery wyróżniają nas na tle konkurencji.

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu?

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości naprawy i reperowanie sprzętu narciarskiego. W naszym portfolio znajduje się również wypożyczanie nart i dodatkowych elementów wyposażenia. Zawsze służymy uśmiechem i radą, co sprawia, że nawet osoby początkujące mogą poczuć się pewnie. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług – jesteśmy pewni zadowolenia naszych klientów ponieważ każdego dnia przykładamy ogromną uwagę do naszych działań i podejścia do Klienta. Rozumiem zaangażowanie w pasję jaką jest narciarstwo i robimy wszystko aby uprzyjemnić ją jeszcze bardziej. Nie wierzysz? Sprawdź, a przekonasz się że zostaniemy Twoim ulubionym serwisem

Oferta

W naszym serwisie skupiamy się na trzech głównych aspektach związanych z jazdą na nartach, są to:

Smarowanie nart. Jest to niezwykle istotny element pielęgnacji nart, który należy wykonywać regularnie. Dzięki temu narty będą służyły Ci przez długie lata zachowując odpowiedni stan. Smarowanie ślizgów odpowiednio dobranym smarem i utrwalenie metodą na gorąco poprawi jakość zjazdów i zapewni większe bezpieczeństwo.  W ofercie mamy smarowani nart biegowych, zjazdowych oraz desek snowboardowych.

Ostrzenie nart. Prawidłowa konserwacja nart jest jednym z elementów zapewniających bezpieczną i komfortową jazdę. Nie należy jednak zapominać o ostrzeniu nart, które poprawia komfort jazdy oraz pomaga w utrzymaniu odpowiedniej sylwetki podczas zjazdu. Częstotliwość ostrzenia nart zależy od tego jak często jeździsz, ale dla zapewnienia większej satysfakcji podczas jazdy zalecane jest ostrzenie ich za każdym razem przed rozpoczęciem sezonu. Warto też wziąć pod uwagę warunki panujące na stoku. Ubity, sztuczny śnieg znacznie częściej wpływa negatywnie na stępienie krawędzi.

Wypożyczanie nart. Oprócz profesjonalnej obsługi i serwisowania sprzętu, oferujemy również możliwość pożyczania sprzętu na wyjazdy. Zatrudniamy osoby, które są nie tylko specjalistami, ale również prywatnymi pasjonatami nart dzięki czemu zawsze uzyskasz u nas niezbędną dawkę wiedzy i wsparcia podczas wyboru dopasowanego sprzętu. W naszej ofercie znajdują się: narty, kaski, obuwie, gogle, kijki, a nawet deski snowboardowe. Mamy sprzęt czołowych marek, a wśród nich: Salomon, Atomic, Blizzard, Fischer, Nordica, Head, Volkl, Burton. Wypożyczenie sprzętu jest naprawdę proste, wystarczy okazanie dowodu osobistego! Prowadzimy również wygodny system rezerwacji dzięki czemu nie będziesz miał obaw co do dostępności w wybranych terminie.

 

Działamy na terenie Wrocławia i zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które są zainteresowane zakupem profesjonalnym doradztwem w zakresie sprzętu narciarskiego. Gwarantujemy zadowolenie oraz wysoką jakość usług. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi Goście to nie tylko mieszkańcy Wrocławia, ale również przejezdni, którzy chcą się upewnić, że ich sprzęt jest w należytym stanie. Zapraszamy serdecznie!

Scroll to Top