SERWIS NART WROCŁAW

W dzisiejszych czasach wiele osób lubi aktywnie spędzać czas. Oczywiście aktywność ta w dużej mierze uzależniona jest od pory roku, kiedy pragniemy uprawiać sport. Niewątpliwie jedną z najbardziej ulubionych zimowych dyscyplin wśród Polaków jest jazda na nartach. Warto jednak pamiętać o regularnym serwisowaniu sprzętu, aby służył on jak najdłużej. 

Serwis nart Wrocław – nie musisz jechać daleko

Z myślą o osobach, które nie mają zbyt blisko do gór i wszechobecnych w tamtych rejonach serwisów narciarskich otworzyliśmy w pełni profesjonalny serwis nart Wrocław. Oferujemy pełną gamę usług – począwszy od zwykłego przeglądu sprzętu, poprzez jego konserwację aż po zaawansowane naprawy. My wiemy o tym, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo na nartach – z tego powodu przed każdym wydaniem sprzętu klientowi sprawdzamy go szczegółowo. Mamy bowiem na uwadze zarówno Państwa bezpieczeństwo, jak i wygodę użytkowania nart. Co ważne, serwis nart Wrocław jest czynny przez cały rok! Wszystko zostało stworzone z myślą o osobach, które pragną odpowiednio zadbać o swój sprzęt nie tylko podczas sezonu narciarskiego.

Konkurencyjne ceny w serwis nart Wrocław

To, że nasz profesjonalny serwis nart Wrocław znajduje się z dala od górskich szlaków narciarskich wcale nie oznacza, że musi być drogi. To właśnie tutaj, we Wrocławiu, zapewniamy Państwu niskie ceny połączone z w pełni profesjonalną obsługą. Serwis nart Wrocław to miejsce, w którym do naprawy sprzętu górskiego używamy sprawdzonych i popularnych na rynku środków. W naszym serwisie nie stosuje się bowiem tanich i mało efektywnych chińskich zamienników. 

Serwis nart Stoked Ski Center

Warto podkreślić, iż serwis nart Wrocław wykonuje wszelkie niezbędne zabiegi związane ze sprzętem narciarskim. Wszystkie nasze usługi można wykupić oddzielnie lub połączyć w wygodne pakiety. W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim takie usługi jak:

  • odtłuszczenie i czyszczenie ślizgu
  • wypełnienie ubytków
  • ostrzenie krawędzi 
  • równanie ślizgu
  • nakładanie struktury
  • smarowanie na gorąco

Wszystkie te czynności wykonywane są przez doświadczonych pracowników serwisu nart Stoked Ski Center. W naszym serwisie dbamy o to, aby każdy zabieg został przeprowadzony z najwyższą starannością i rzetelnością, gdyż wiemy, jak bardzo ważne ma to znaczenie podczas zimowego szaleństwa. Z tego też powodu zalecamy Państwu regularne odwiedziny w serwis nart Wrocław, gdzie będziemy mogli w pełni „prowadzić” oraz kontrolować Państwa sprzęt. Dzięki takim regularnym (najlepiej 2 razy do roku) wizytom mogą Państwo zyskać pełną kontrolę nad stanem Państwa sprzętu oraz gwarancję tego, że nie zawiedzie on podczas sezonowej eksploatacji. Oczywiście w przypadku takich cyklicznych wizyt w serwis nart Wrocław wykonujemy jedynie niezbędne zabiegi pielęgnacyjne oraz sprawdzamy stan ogólny nart. 

Przygotowanie do jazdy w serwis nart Wrocław

Masz dopiero co kupione narty, a może dostałeś je od kogoś, kto już wcześniej jeździł? Nie ważne, ważne, że w każdej sytuacji możesz liczyć na naszą pomoc, wsparcie i zaangażowanie. W celu dokładnego przygotowania nart do ich eksploatacji oferujemy dodatkowe usługi, w skład których wchodzą:

  • regulacja wiązań
  • test wypięcia buta
  • przesunięcie wiązań

Czynności te wykonane przez pracowników serwis nart Wrocław sprawią, że będziesz mógł w pełni bezpiecznie czuć się na swoich nartach z gwarancją dobrego mocowania butów. Jest to bardzo ważne, gdyż przypadkowe wypięcie buta podczas jazdy może skutkować wypadkiem na stoku. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby zostało to odpowiednio wyregulowane przez serwis. 

Dlaczego akurat Wrocław? 

Chociaż z tego miasta jest dość daleko do gór, to wiemy, jak wielu pasjonatów tego zimowego sportu mieszka w samym Wrocławiu oraz jego okolicach. To właśnie z myślą o nich otworzyliśmy profesjonalny serwis nart Wrocław, dzięki któremu można wyjechać w góry w 100% przygotowanym do jazdy bez zbędnego czasu poświęconego na serwisowanie nart po letnim ich przechowywaniu. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i daje niesamowite poczucie komfortu. U nas możesz zostawić narty, kiedy tylko chcesz, a my zrobimy wszystko, aby były one gotowe do jazdy. Gwarantujemy 100% satysfakcji z naszych usług. Poza samym przygotowaniem nart do jazdy serwis nart Wrocław oferuje także pełną konserwację sprzętu po zakończeniu sezonu, dzięki czemu będzie on mógł być bezpiecznie przechowywany. Wiemy bowiem, że zawsze lepiej jest zabezpieczyć niż naprawiać! 

Pragniesz sprawdzić nasze umiejętności? Przyjdź do serwis nart Wrocław i przekonaj się sam, że potrafimy naprawdę wiele!

PROFESJONALNY SERWIS NART WROCŁAW

SERWIS NART WROCŁAW

Z myślą o osobach, które nie mają zbyt blisko do gór i wszechobecnych w tamtych rejonach serwisów narciarskich otworzyliśmy w pełni profesjonalny serwis nart Wrocław.

SERWIS NARCIARSKI

Jazda na nartach to jeden z najpopularniejszych sportów zimowych, które uprawiane są przez Polaków. Zimą stoki są pełne turystów spragnionych zimowych wrażeń.

SMAROWANIE NART WROCŁAW

Mieszkańców Wrocławia, a także przejezdnych, którzy wybierają się na narty w Sudety lub do któregoś z dolnośląskich ośrodków narciarskich, zapraszamy do skorzystania z usługi smarowania nart we Wrocławiu.

OSTRZENIE NART WROCŁAW

Mieszkańców Wrocławia, a także przejezdnych, którzy wybierają się na narty w Sudety lub do któregoś z dolnośląskich ośrodków narciarskich, zapraszamy do skorzystania z usługi ostrzenia nart we Wrocławiu.

Scroll to Top